KAMENNÁ PRODEJNA - SPORT CENTRUM EVROPSKÁ - PRAHA - je znovu otevřená a doplněná o zboží Venturelli.

Porovnání závodních bot Venturelli

AER-8 FIT, AER-8 SUPER COMPETITON, AER-8 LINES

Nevíte, která z těchto závodních bot je pro vás ta pravá? Pak je tento článek právě pro Vás! 

Hlavním rozdílem je výška platformy mezi podrážkou a samotnou botou. U AER-8 Fit činí výška platformy pod patou 13 mm a pod špičkou 5 mm, zatímco u AER-8 Super Competition je tato platforma pouze pod patou a její výška je 8 mm. Samotná podrážka se speciálními výstupky, které zajišťují protiskluzové vlastnosti a přilnavost k podlaze, je vysoká 4 mm po celé délce boty.

AER-8 Fit je závodní a tréninková bota vhodná pro Sportovní aerobik, Aerobik Show, Master Class, Step Aerobik, Cheerleading a další halové i venkovní sporty. Vyšší podrážka zajišťuje měkčí dopady při náročných skocích a díky tomu tolik nezatěžujete klouby a kostru. 

Naopak AER-8 Super Competition s nižší podrážkou zajišťují ještě lepší kontakt se zemí a snažší propnutí špiček. Jsou vhodné jako závodní boty , nebo pro trénování na odpružených podlahách.

Oba modely jsou schválené pro všechny mezinárodní závody organizované FIG, stejně jako pro všechny závody spadající pod FISAF Intenational.

V ČR se používají v rámci federací ČGFFISAF, například v soutěžích Mistry s Mistry, Bohemia Aerobic Tour, Žij pohybem, Česko se hýbe, Českomoravský pohár, MIA DANCE.

Horní část boty je vyrobena z mikrovlákna HI TECH, díky kterému je prodyšná a odolná. Navíc je toto speciální mikrovlákno o 25% lehčí než kůže a proto vás i samotná bota překvapí svojí lehkostí. Model AER-8 Fit (velikost 37) váží 182 g a AER-8 Super Competition (velikost 37) pouhých 158 g.

Novým modelem je AER-8 LINES. Tato bota je díky vysoké podrážce ze syntetické gumy určena pro všechny druhy halových i venkovních sportů, běh, procházky a další. Platforma pod patou je vysoká 4,5 cm a pod špičkou 3,2 cm. Horní část boty je úplně stejná jako u předchozích dvou modelů. Díky tomu si zachovala svojí lehkost a váží pouhých 179 g (velikost 37). I tento model můžete využít na závody Bohemia Aerobic Tour, či FISAF a další.

Všechny tři modely jsou ECO-Friendly, protože je při upevňování používáno lepidlo bez rozpouštědel. 

Vybrat a zakoupit ty své si můžete hned teď - klikni zde

 

Aer-8 Fit Aer-8 Super Competition Aer-8 Lines
Váha 182 g 158 g 179 g
Výška platformy pod špičkou 5 mm X 3,2 cm
Výška platformy pod patou 13 mm 8 mm 4,5 cm
Využití

Závody FISAF, FIG, MsM, Bohemia Aerobic Tour, ...

vnitřní i venkovní trénink

Závody FISAF, FIG, MsM,...

trénink na odpružené podlaze

Halové i venkovní sporty, běh, Závody FISAF, Bohemia Aerobic Tour, ...

 

 

                                                   AER-8 SUPER COMPETITION                  AER-8 FIT                                      AER-8 LINES