Navštivte náš hlavní web www.malky.eu - obsáhlejší nabídka včetně značek VENTURELLI, MALKY, CITYZEN

Jaký druh Venturelli boty vybrat? Venturelli AER-8 Fit či AER-8 Super Competition?

Při výběru boty si je třeba říct hlavní rozdíly mezi oběma druhy a jejich hlavní využití, které nám pomůže ke koupi správně zvoleného modelu.

Hlavním rozdílem je výška platformy mezi podrážkou a samotnou botou.

AER-8 Fit - výška platformy pod patou 13 mm a pod špičkou je 5 mm

AER-8 Super Competition - tato platforma je pouze pod patou a její výška je 8 mm. Samotná podrážka se speciálními výstupky, které zajišťují protiskluzové vlastnosti a přilnavost k podlaze, je vysoká 4 mm po celé délce boty.

Hlavní využití:

 

AER-8 Fit -závodní a tréninková bota vhodná pro Sportovní aerobik, Aerobik Show, Master Class, Step Aerobik, Cheerleading a další halové i venkovní sporty. Vyšší podrážka zajišťuje měkčí dopady při náročných skocích a díky tomu tolik nezatěžujete klouby a kostru. 

AER-8 Super Competition - nižší podrážka zajišťuje lepší kontakt se zemí a snadnější propnutí špiček. Jsou vhodné jako závodní boty, nebo pro trénování na odpružených podlahách.

 

Oba modely jsou schválené pro všechny mezinárodní závody organizované FIG, stejně jako pro všechny závody spadající pod FISAF Intenational.

V ČR se používají v rámci federací ČGF a FISAF, například v soutěžích Mistry s MistryBohemia Aerobic TourŽij pohybemČesko se hýbe, Českomoravský pohár, MIA DANCE.

 

POPIS PRODUKTU:

 

Horní část boty je vyrobena z mikrovlákna HI TECH, díky kterému je prodyšná a odolná. Navíc je toto speciální mikrovlákno o 25% lehčí než kůže a proto vás i samotná bota překvapí svojí lehkostí. Model AER-8 Fit (velikost 37) váží 182 g a AER-8 Super Competition (velikost 37) pouhých 158 g.

Oba modely jsou ECO-Friendly, při upevňování používáno lepidlo bez rozpouštědel. 

 

 DETAILNÍ INFORMACE:

 

Aer-8 Fit Aer-8 Super Competition
Váha 182 g 158 g
Výška platformy pod špičkou 5 mm X
Výška platformy pod patou 13 mm 8 mm
Využití

Závody FISAF, FIG, MsM, Bohemia Aerobic Tour, ...

vnitřní i venkovní trénink

Závody FISAF, FIG, MsM,...

trénink na odpružené podlaze

 

 
Zpět do obchodu