Neohodnoceno

Hello spring 750 ml

Březová míza je přírodní osvěžující nápoj s nasládlou chutí, který se stáčí přímo z břízy. Jde o elixír zdraví, který je na trhu nabízen jako jeden z nejlepších přírodních nápojů. Regenerace, detoxikace, snížení cholesterolu, hubnutí, doplnění vitamínů, ... 

Možnosti dodání - osobní odběr, závoz přímo od naší firmy MALKY SPORT nebo odběr u našich partnerů. 

 

Můžeme doručit do:
30.3.2023
Skladem (>10 ks)
Kód: HELLO075
Značka: Hello spring
99 Kč / ks 86,09 Kč bez DPH
Kategorie: Nápoje
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.8 kg

Březová míza pomáhá posílit imunitní systém, bojovat s únavou a dá se rovněž využít jako zdroj energie během sportovních aktivit. Díky svým regeneračním a detoxikačním vlastnostem je oblíbená u zákazníků po celém světě.

 

Březová míza je velmi bohatá na vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky. Obsah vitamínů A, B6, B12, C, minerálních látek jako hořčík, železo a dalších přírodních minerálů a prvků.

 

Březová míza má také dlouhodobé pozitivní účinky při obezitě. Díky vysoce účinné detoxikační funkci podporuje činnost ledvin a posiluje játra.

 

Březová míza obsahuje také sloučeniny zvané saponiny, které významně napomáhají snížení hladiny cholesterolu.

 

Legislativní povinnosti:

  • maloobchodní doporučená cena: 99  
  • internetová cena: 99  
  • měrná cena: 13,2 Kč za 100 ml 

Možnosti dodání - vybraní dopravci, osobní odběr, závoz přímo od naší firmy MALKY SPORT nebo odběr u našich partnerů po předchozí domluvě.  

 

Naše firma MALKY sport je velkoobchodním partnerem značky HELLO SPRING

Chcete prodávat produkt HELLO SPRING i u Vás? Veškeré zboží Vám dodáme do vaší restaurace, sportovního centra, klubu, ...

 

Březová míza je osvěžující nápoj s nasládlou chutí, chutná podobně jako javorový sirup, ale je mnohem komplexnější. Tento elixír zdraví je na trhu nabízen jako jeden z nejlepších přírodních nápojů. To dokazuje svými regeneračními a detoxikačními vlastnostmi.