Navštivte náš hlavní web www.malky.eu - obsáhlejší nabídka včetně značek VENTURELLI, MALKY, CITYZEN

KDO JSME? CO NABÍZÍME?

   Firma MALKY Sport s výhradním zastoupením pro ČR a SK nabízí kompletní nabídku italské značky VENTURELLI, která je tradiční italskou rodinnou firmou se zaměřením na gymnastiku a aerobik. Venturelli je již přes 15 let oficiální partner F.I.G.

    V naší nabídce naleznete kromě bot na aerobik, také obuv gymnastickou a nově také boty na twirling a dance. Sortiment zahrnuje oblečení, jak dámské, tak dětské, dále pak širokou nabídku gymnastického náčiní jako jsou tyčky, obruče, kužele a mnohé další. Novinkou na trhu je prodej úplně nové řady gymnastických míčů značky Venturelli, vše schváleno mezinárodní gymnastickou federací F.I.G. Využít můžete limitované edice Dina Averina a Arina Averina v podobě kuželů či gymnastických tyček.

   Nedílnou součástí je zakázková výroba sportovního oblečení včetně doplňků. Zajišťujeme klubové oblečení na míru pro klub či tým včetně potisků loga či jména zahrnující mikiny, legíny, tílka, trička, čepice, čelenky, ručníky a další. Vše na míru dle Vašich požadavků a přání ????

    V případě Vašeho zájmu Vás rádi osobně navštívíme ve Vašem klubu či se můžeme potkat na jednom z gymnastických závodů či závodů v aerobiku u našeho prodejního stánku.

    Pro získání dalších novinek či aktuálních informací nás neváhejte sledovat na  Facebooku: https://www.facebook.com/venturelli.cz

 či Instagramu: https://www.instagram.com/vnt_venturelli_cz_sk/

 

   Děkujeme za Váš čas a budeme se moc těšit na případnou spolupráci s Vámi!

 

 

 

Zpět do obchodu